Спорт

Дублиращият отбор на Ботев допусна обрат и загуби с 1:2 от Боруна Царева ливада

15.04.2024 16:42

Дублиращият отбор на Ботев допусна обрат и загуби с 1:2 от Боруна Царева ливада в мач от Северозападната Трета лига.
В средата на първото полувреме Митко Панов отбеляза за 1:0, като получи много хубав пас от Георги Василев. Преди и след попадението момчетата на Ивайло Димитров имаха няколко добри шанса, но не успяха да се разпишат.
В 51-ата минута гостите изравниха, след като футболист на Боруна шутира, Любомир Василев спаси, но след добавката резултатът стана 1:1.
Ботевци опитаха да стигна до успеха, но в 77-ата минута допуснаха контраатака, като футболист на гостите взе топката от центъра на терена, напредна и отбеляза победното попадение.
БОТЕВ II: Любомир Василев, Емил Панов (85- Кръстъфър Боянов), Тодор Цонев, Деян Танчев, Пламен Петров, Николай Константинов (75 – Маджин Траоре), Валентин Валентинов (62 – Мартин Валериев), Митко Панов, Георги Василев, Георги Георгиев, Робърт Печовски (62 – Радослав Величков)

„Възраждане“ регистрираха своите кандидати в РИК, Враца
Миро смрази Гала: На два пъти бил близо до смъртта
Проведе се областен кръг на Националното състезание по Безопасност на движението по пътищата във Враца СНИМКИ